MiastoGra AVE

MiastoGra koncert zespołu AVE

MiastoGra koncert zespołu AVE na działkach im. 1000-lecia przy ul. Inowrocławskiej w Strzelnie. To pierwszy z serii czterech małych koncertów zorganizowanych z projektu MiastoGra w bramach i nie tylko – koncerty uliczne. Cykliczne koncerty muzyczne poświęconej szerokotorowej tematyce muzycznej, które są kierowane do wszystkich grup społecznych Strzelna i Inowrocławia, również tych, którzy często spotykają się z utrudnionym dostępem do kultury.

Zagra zespół AVE z Inowrocławia, który z pewnością spodoba się publice. AVE to porcja solidnej alternatywy, z mocnym przekazem w tekstach i dźwiękach zahaczających o lata 90-te.
Obecnie grupa promuje swój debiutancki album z którego to kilka piosenek dobrze sobie radzi na listach radiowych list przebojów. Zespół zebrał pochlebne recenzje od dziennikarzy i spore poparcie słuchaczy, którzy maja dość coverowych wypocin i śpiewania po angielsku. Spotkanie z AVE to żywe doświadczanie szczerej energii płynącej od ludzi którzy mają coś do powiedzenia od siebie poprzez własne teksty i kompozycje.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, wszystkie koncerty odbędą się zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi.

Zapraszamy na MiastoGra koncert zespołu AVE!

 

MiastoGra to międzypokoleniowy artystyczny projekt Domu Kultury w Strzelnie bazujący na potencjale muzycznym Strzelna i pobliskiego regionu. W czasie jego trwania zrealizujemy liczne animacje społeczne i warsztaty artystyczno-edukacyjne łączące różne dziedziny sztuki. Na zakończenie projektu odbędą się jeszcze dwa koncerty finałowe z uczestnikami warsztatów muzycznych MiastoGra. Pojawi się również edukacyjna ścieżka sensoryczna łącząca muzykę z opowieściami o Strzelnie.

Data

lip 15 2020
Zakończone!

Czas

20:00 - 21:00

Lokalizacja

ROD im. 1000-Lecia Strzelno
ul. Inowrocławska

Organizator

Dom Kultury w Strzelnie
Telefon
52 318 92 18
Kod QR