IV Wielki Jarmark Bożonarodzeniowy

yszne grzane wino, świąteczne potrawy i przysmaki, magiczna atmosfera i wspólne śpiewanie piosenek świątecznych – czego chcieć więcej?

To wszystko i wiele, wiele więcej będziecie mogli spotkać na IV Wielkim Jarmarku Bożonarodzeniowym w Strzelnie, który odbędzie się już niebawem, 08.12-10.12.2023!

Jeszcze nie czas aby informować o wszystkich zaplanowanych przez nas atrakcjach, aczkolwiek standardowo uchylimy Wam rąbka tajemnicy.

Przez cały czas trwania jarmarku, będziecie mogli korzystać z oferty naszych wystawców – z pewnością spotkacie wiele znajomych twarzy, które każdego roku odwiedzają naszą imprezę. Nie zabraknie także nowych osób, których oferta z pewnością Was zaskoczy!

Ale cóż takiego będzie można u nich znaleźć? Cóż, prawdopodobnie nie mamy tyle czasu aby podawać ich pełen asortyment, aczkolwiek z pewnością znajdziecie coś dla siebie – od rękodzieła, przez gastronomię (słodką i słoną), zabawki, ozdoby i dekoracje świąteczne aż po produkty regionalne!

Zadbamy także o inne aspekty jarmarku, jak chociażby występy. Pełen harmonogram przedstawimy gdy tylko będzie dopięty na ostatni guzik, ale już teraz mamy przyjemność poinformować, że odbędzie się Mikołajkowa Biesiada Pałucka z Waszym Radiem FM. Podczas nich wystąpi chociażby znany zespół „Piękni i młodzi”, Arkadiusz Kopaczewski oraz Mirage & Yoko. Wystąpi także znana w Strzelnie Barbara Parzęczewska – zwyciężczyni programu telewizyjnego „The Voice Senior”! Nie zabraknie także naszych lokalnych twórców i artystów. Będziemy mieli przyjemność wysłuchać okolicznych zespołów senioralnych podczas tzw. „Świątecznej Seniorady 2023” oraz podopiecznych naszego Domu Kultury w Strzelnie.

W programach artystycznych zaprezentują się także tutejsze szkoły oraz instytucje, jak np. Zakład Aktywności w Przyjezierzu.

A teraz informacja dla tych ciut młodszych – przez cały czas trwania jarmarku odbywać się będą warsztaty świąteczne w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strzelnie! Ponadto planujemy przygotowanie strefy zabaw dla dzieci, gdzie będą mogły skorzystać chociażby ze świątecznej karuzeli! Nasz jarmark odwiedzi także sam Święty Mikołaj – w tym roku w dwóch odsłonach, ale żeby się o tym przekonać będziecie musieli odwiedzić naszą imprezę!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/7VA8P5jFo.

Zapraszamy!

Data

gru 08 - 10 2023
Zakończone!

Czas

15:00 - 17:30
Kod QR