MiastoGra AVE

MiastoGra i rapuje historie z jegomościem w kapeluszu

“MiastoGra i rapuje historie z jegomościem w kapeluszu” to warsztaty organizowane w ramach projektu “MiastoGra”. Chcemy je skierować głównie do lokalnej młodzieży. Wraz z nimi stworzymy tekst do piosenki w stylu hip-hop. Będziemy się opierać o historie zebrane podczas warsztatów “MiastoGra na kulturowej mapie Strzelna”.

Uczestnicy zaprezentują pokaz hip-hopowy oraz swój utwór na koncercie półfinałowym oraz finałowym. Ważnym aspektem warsztatów jest to, że wraz z autorami utworu wybierzemy się również do studia muzycznego. Nagramy tam naszą piosenkę przy pomocy profesjonalnego sprzętu studyjnego. Dzięki temu pokażemy uczestnikom jak istotna jest szeroka i multidyscyplinarna wiedza, aby być inżynierem w studiu nagraniowym.

Na warsztaty “MiastoGra i rapuje historie z jegomościem w kapeluszu” można się zgłaszać wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.dkstrzelno.pl/do-pobrania i wysyłając go na adres e-mail miastogra@gmail.com. Formularz można także wypełnić na pierwszych zajęciach.

Harmonogram

Nowy dzień

Data

sie 12 2020
Zakończone!

Czas

17:00 - 19:00
Kod QR