MiastoGra na recyklingowych rzeźbach muzycznych

“MiastoGra na recyklingowych rzeźbach muzycznych” to warsztaty które skierujemy do wszystkich grup wiekowych. Podczas ich trwania przy pomocy materiałów recyklingowych stworzymy różnorodne rzeźby o tematyce muzycznej. Rozmieścimy je w przestrzeni naszego miasta i spróbujemy zachęcić mieszkańców do muzykowania.

Rzeźby będą miały charakter edukacyjny. Będzie można dzięki nim dowiedzieć się jak powstaje dźwięk, czy też jakie są mechanizmy poszczególnych instrumentów. Podczas warsztatów “MiastoGra na recyklingowych rzeźbach muzycznych” stworzymy także muzyczny plac zabaw. Znajdą się na nim instrumenty, które będą grały same przy pomocy wiatru lub deszczu oraz instrumenty które będą wymagały człowieka do obsługi. W czasie zajęć stworzymy także inne rzeźby, wymyślone i stworzone przez uczestników warsztatów.

Zapisać się na te warsztaty można poprzez formularz dostępny na naszej stronie dkstrzelno.pl/do-pobrania i wysłanie go na e-mail miastogra@gmail.com. Formularz można także wypełnić na pierwszych zajęciach.

Data

lip 31 2020
Zakończone!

Czas

11:00 - 13:00
Kod QR