Dom Kultury+ Partnerstwo lokalne – Strzelkon 2023

Dom Kultury w Strzelnie ma zaszczyt zaprosić na „STRZELKON 2023”, czyli coś dla miłośników gier, konsol i zabawy! Impreza odbędzie się 14.10.2023 w Domu Kultury w Strzelnie w godzinach od 12:00 aż do 20:00.

Będziecie mogli przenieść się w czasie i kompletnie za darmo pograć na takich cudach jak: Commodore 64, Amiga 500, NES, SNES, Nintendo 64, Atari 2600, Pegasus oraz wiele, wiele innych.

Odbędą się także sesje RPG-ów papierowych – Dungeons&Dragons oraz turniej w Tekkena 3 z nagrodami.

Naprzeciwko naszej siedziby, na placu przy Zespole szkolno-przedszkolnym im. Jana Dałkowskiego, odbędą się także animacje dla dzieci. W przypadku niesprzyjającej pogody, animacje odbywać się będą na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Topolowej.

Ponadto, wewnątrz budynku Domu Kultury czekają na uczestników kolejne atrakcje. Na korytarzu będzie można zrobić sobie zdjęcie z postaciami z popularnej gry Minecraft, a wśród licznych dekoracji przygotowanych przez wolontariuszy Domu Kultury w Strzelnie, można będzie poszukiwać licznych Easter Egg’ów.

Przez cały dzień będzie można zwiedzać stoisko biblioteki, na którym znajdą się książki poświęcone tematyce gier, które oczywiście będzie można wypożyczyć!

Dla miłośników planszówek przygotowano strefę chillout, gdzie będziecie mogli wypożyczyć planszówki i zagrać w nie z przyjaciółmi lub nowo poznanymi osobami. To doskonała okazja, aby spędzić czas na rozgrywkach w dobrym towarzystwie!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: https://dkstrzelno.pl/strzelkon-2023-festiwal-gier-i-zabaw/. I pamiętajcie – cosplay mile widziany!

Data

paź 14 2023
Zakończone!

Czas

12:00 - 20:00
Kod QR